Supermarktketen Carrefour heeft haar eerste drive afhaalpunt in Oost-Vlaanderen geopend. De nieuwe drive op de site van de Hypermarkt van Oostakker is ondertussen al het 12de drive afhaalpunt van Carrefour in België.
Carrefour was eind 2013 de eerste om het drive-concept in België te introduceren. Ondertussen telt de retailer 12 drives en nog meer dan 60 afhaalpunten in haar Hypermarkten Carrefour en Market supermarkten waar klanten hun online boodschappen kunnen oppikken.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?