Colruyt verkoopt zijn 3 winkels in Île-de-France, de regio rond de Franse hoofdstad Parijs, aan concurrent Carrefour. Dat blijkt uit een melding aan de Franse concurrentiewaakhond waarover het Franse vakmedium Linéaires bericht.
Colruyts formule slaat niet aan in de Parijse regio. Colruyt verkoop de winkels in Valenton, Périgny-sur-Yerres en Saint Pathus aan concurrent Carrefour. De beslissing kwam aan het licht omdat het gaat om een transactie tussen twee sectorgenoten, die moet gemeld worden bij de concurrentie-autoriteiten. Die melding werd opgepikt door Linéaires. De winkels zullen normaal gezien begin juli omgebouwd worden tot Carrefour Contact-winkels. De verkoop belet niet dat Colruyt zijn expansie in het noordoosten van Frankrijk verderzet. In totaal heeft Colruyt vandaag 88 winkels bij onze zuiderburen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?