
Extra Shop
Laatse kans
Extra Shop
De Belgische keten Extra Shop blijft zijn netwerk uitbreiden en opende vrijdag een winkel van 1.200 m2 in Aiseau-Presle. Naast zijn decoratie- en destockageconcept richt de keten zich op de opleiding van zijn verkoop- en managementteams.
Rue du Campinaire 76, in Aiseau-Presles: dat is het adres van de nieuwste Extra Shop-winkel, de 45ste in totaal. De keten versterkt daarmee zijn aanwezigheid in Wallonië. Extra Shop combineert destockage-, onderhouds- en schoonheidsproducten en -accessoires met een assortiment decoratie-artikelen. De keten werd in 1992 opgericht door Greet Huysentruyt en Stephan Lesage. Vandaag telt Extra Shop 450 medewerkers en zijn de twee oprichters nog steeds de enige aandeelhouders.
Extra Shop
“De keuze voor deze nieuwe locatie is geen toeval en illustreert de inzet en het enthousiasme van het personeel voor het Belgische merk”, aldus het persbericht. Het was Quentin, een medewerker die voorheen in de winkel in Mettet werkte, die met het idee kwam en hij maakt nu deel uit van het team in de nieuwe winkel. “We zijn erg blij met zulke toegewijde medewerkers die graag willen bijdragen aan de ontwikkeling van het merk,” zegt Stephan Lesage.
Met deze nieuwe opening creëert Extra Shop zeven banen. Het bedrijf benadrukt zijn inspanningen om zijn personeel op te leiden: in 2024 werden 7.610 opleidingsuren voorzien. Verkopers krijgen vier weken intensieve training, terwijl winkelmanagers een diepgaand programma van zes maanden volgen.
Extra Shop
De winkel van Aiseau-Presles, open van maandag tot zaterdag van 9.30 tot 18.30 uur, heeft een oppervlakte van 1.200 m² en een parkeerplaats met ongeveer 80 plaatsen. De eigenaar is van plan fotovoltaïsche panelen te installeren.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?