In Pelt is de eerste Jumbo supermarkt van het land voorgesteld. De winkel valt op met een groot versaanbod, maar heeft geen laagsteprijsgarantie en geen foodcafé.
De eerste Belgische winkel van Jumbo opent morgen officieel en met veel feestgedruis de deuren, maar de pers mocht vandaag al een kijkje nemen. Het was uitkijken naar hoe de inrichting er zou uitzien en welke accenten er gelegd zouden worden. Jumbo voorziet, verspreid over zijn 2.000 m2, veel ruimte voor verse producten als groenten, fruit en gebak.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?