Eindhoven – Philips heeft vandaag bekendgemaakt dat het samen met Kvadrat Soft Cells een innovatie op de markt gaat brengen: lichtgevend textiel. Dankzij deze samenwerking, waarin de leidende positie van Philips op het gebied van sfeerverlichting wordt gecombineerd met de expertise in geluiddemping van Kvadrat Soft Cells, zullen ruimtes binnenkort worden verfraaid met zowel licht als textuur. In deze unieke nieuwe oplossing zijn de ‘addressable LEDs’ van Philips geïntegreerd in de akoestische panelen van Kvadrat Soft Cells. Architecten en interieur- en verlichtingsontwerpers krijgen hiermee nog meer vrijheid om een ruimte met sfeerverlichting te verfraaien.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?