Westvleteren 12 is terug op de eerste plaats van de ranglijst van de gespecialiseerde site RateBeer. Twee jaar geleden onttroond door een Zweeds bier, bevestigt het Belgische bier hiermee zijn internationale faam.
In de top 50 van beste bieren staan tien Belgische bieren. Vorig jaar waren dit er elf. Rochefort 10 staat op de zevende plaats (-2 plaatsen), Westvleteren 8 op de 17de (-1 plaats), St Bernardus Abt 12 bezet de 30ste plaats (+13 plaatsen). Brouwerij Cantillon heeft eveneens twee bieren in deze top 50: Fou’Foune (19de) en Lou Pepe Pure Kriek (49ste). Frambois van Drie Fonteinen staat op de 23ste plaats en de Oude Geuze op de 39ste. De Struise Brouwers ten slotte, noteren hun Struise Pannepot op de 36ste en Black Albert op de 44ste plaats van de ranglijst.
Deze online competitie omvat 180.000 bieren van ruim 13.000 brouwerijen.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?