Supermarktgroep Colruyt heeft een akkoord gevonden met frisdrankreus Coca-Cola. Een commerciële discussie tussen beide bedrijven sleepte maanden aan, waardoor klanten niet alle Coca-Cola-drankjes in de winkelrekken vonden.
Colruyt en Coca-Cola voeren al maanden overleg over de commerciële voorwaarden. Doordat een akkoord uitbleef, lagen niet alle producten in de rekken. Onder meer de energiedrank Monster was niet in alle Colruyt-winkels beschikbaar.
Eind augustus werd een akkoord gesloten, bevestigt Colruyt. Alle producten van Coca-Cola zullen dus weer beschikbaar zijn. Wanneer dat precies zal zijn, kan verschillen van winkel tot winkel en de werking van de logistieke keten, klinkt het. De onderhandelingen tussen retailers en leveranciers staan de komende weken en maanden op stapel.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?