
Delhaize
Flash info
Delhaize
Vanaf 1 april mogen er geen tabaksproducten meer verkocht worden in winkels groter dan 400 m². Delhaize maakt van dit momentum gebruik om het belang van een gezonde levensstijl extra in de verf te zetten via een humoristische bewustmakingscampagne.
Vanaf dinsdag 1 april treedt de nieuwe Belgische wetgeving rond de verkoop van tabaksproducten in werking. Vanaf dat moment zullen er geen tabaksproducten meer mogen worden verkocht in winkels groter dan 400 m². Een belangrijke wijziging voor veel retailers. Delhaize wil echter van dit moment gebruikmaken om een gezonde levensstijl en gezonde voeding extra in de verf te zetten en lanceert daarom ludieke, positieve gezondheidswaarschuwingen die lijken op de waarschuwingen op pakjes sigaretten en tabak. Wat dacht je bijvoorbeeld van: "Appels eten verhoogt de kans op een gezonde levensstijl”,”Spinazie kan de spierfunctie optimaliseren" of"Kinderen van wie de ouders tomaten eten, hebben meer kans om er ook te eten”? Vanaf 1 april zullen deze aanbevelingen zichtbaar zijn op schermen en posters in de winkels en op sociale netwerken. “De verkoop van tabak is vanaf dinsdag verboden in alle grote supermarkten, meer plaats dus voor gezonde gewoontes”, klinkt het bij de retailer.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?