
- Interview met Cédric Antoine, CEO van Medi-Market: “In 2025 schakelt Medi-Market een versnelling hoger”
- Duurzaamheid: Herbruikbare verpakkingen, een oplossing voor e-commerce?
- Dossiers: bakkerij, chocolade, koeken, snoep, functionele voeding ...
Korys, de privéholding van de familie Colruyt, koopt een meerderheidsbelang in Eurowatt, een Franse uitbater van windparken. Dat schrijft zakenkrant De Tijd. Met de deal zet de ondernemersfamilie verder in op groene energie.
In eigen land is Colruyt met Parkwind (de offshore windparken Belwind en Northwind) al langer actief in windenergie, maar de familie achter de retailgroep investeert nu ook in buitenlandse windparken. Korys, de privéholding van de familie, koopt zich in in Eurowatt, dat 15 windparken heeft in Frankrijk en ook in Polen en Portugal al enkele windmolens heeft.
Hoeveel de familie daar voor betaalt is niet duidelijk, maar volgens De Tijd wordt Eurowatt de grootste investering van Korys na Colruyt Group.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?