
- Interview met Cédric Antoine, CEO van Medi-Market: “In 2025 schakelt Medi-Market een versnelling hoger”
- Duurzaamheid: Herbruikbare verpakkingen, een oplossing voor e-commerce?
- Dossiers: bakkerij, chocolade, koeken, snoep, functionele voeding ...
Megavino, de grootste wijnbeurs van de Benelux, verandert van eigenaar. Vinopres verkoopt het salon voor een onbekend bedrag aan beursorganisator Conceptum Exhibitions. Dat meldt de Franstalige zakenkrant L'Echo.
In oktober lokte de 17de editie van Megavino nog 300 exposanten en 30.000 bezoekers, maar ondanks het succes van de beurs heeft organisator Vinopress beslist Megavino te verkopen aan het gespecialiseerde Conceptum Exhibitions. Mede-organisator Baudouin Havaux zegt in L'Echo dat Vinopres zich wil focussen op haar core business, het uitgeven van publicaties over wijn en sterkedranken en het organiseren van wedstrijden zoals de Brussels Beer Challenge.
De volgende editie van Megavino gaat door van 21 tot 24 oktober in Brussels Expo.
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?