Het aantal mensen dat online producten koopt, groeit niet meer. Voor het vierde jaar op rij blijft het percentage van de Belgische internetgebruikers dat online koopt, hangen op 74%. Dat lijkt erop te wijzen dat de e-commercemarkt in België een plafond heeft bereikt. De helft van de Belgische e-shoppers kan zich nog een wereld kunnen voorstellen zonder e-commerce. En het terugsturen van bestelde producten is blijkbaar ‘een nationale sport’ geworden. Dat zijn enkele van de resultaten van het zevende jaarlijkse onderzoek van Comeos naar de e-commerce in ons land.
Registreren neemt slechts enkele minuten in beslag. Dit is om onze inhoud beter af te stemmen op onze lezers. Ontdek hier de voordelen:
Retail van nul af opnieuw leren: hoe Rami Baitiéh Morrisons herlanceerde
300ste editie: "Gondola moet helpen om het heden te begrijpen en de toekomst vorm te geven"
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?