
- “Zondagsopening is voor ons een kwestie van overleven”
- De comeback van de foodretail: het winterrapport van YouGov
- Dossiers: barbecue, pizza, veggie & vegan, ice cream, lunch on the go ...
3 Suisses, de belangrijkste concurrent van La Redoute voor postorderverkopen, heeft zich de kans niet laten ontglippen om in te haken op de vergissing van "de naakte man". 3 Suisses heeft namelijk op zijn Facebookpagina een advertentie geplaatst voor badkleding. De vervaagde, maar goed identificeerbare foto, is die van La Redoute. De slogan? "Klaarblijkelijk weet niet iedereen dat wij badkleding verkopen".
Club Med heeft eveneens van de situatie geprofiteerd met een advertentie waarin de organisatie hoog opgeeft over de voordelen van een paradijselijke vakantie. Hierin is ook de foto van La Redoute overgenomen, maar nu is de man gewist. De slogan luidt: "Vakantie zonder vervelende verrassingen".
Wil je op de hoogte blijven van het laatste retailnieuws (Magazine), onze evenementen (Society) of onze opleidingen (Academy)?